Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Ślęża”
55-050 Sobótka ul. Czysta 7
NIP 896-00-07-330 REGON 930210654

 


Główny numer tel. (71) 316 22 86 fax (71) 316 22 93
Stacja uzdatniania wody Świątniki (071)316-21-81
Dział rozliczeń (071)390-38-64


Numery alarmowe w sprawie awarii sieci:

  • ogólnopolski numer w sprawie awarii sieci wodociągowych 994
  • woda 667-94-4444
  • kanalizacja 667-95-5555

Pracujemy i przyjmujemy interesantów od Pn – Pt w godzinach 7.00-15.00


dyrektor

Dyrektor Janusz Wargocki

sekretariat / kadry i  płace

Małgorzata Ciepła
bezpośredni numer 71 334 23 60
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 60
m.ciepla@zgkimsobotka.pl

księgowość

Główny księgowy Agnieszka Bielecka
bezpośredni numer 71 334 23 66
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 66
a.bielecka@zgkimsobotka.pl

Beata Syposz
bezpośredni numer 71 334 23 62
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 62
kom.661 36 79 53
b.syposz@zgkimsobotka.pl

Teresa Żankowska
bezpośredni numer 71 334 23 65
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 65
t.zankowska@zgkimsobotka.pl

Magdalena Kubiak
bezpośredni numer 71 334 23 76
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 76
m.pukala@zgkimsobotka.pl

dział rozliczeń

Elżbieta Zagrodna
bezpośredni numer 71 334 23 74
lub 71 3162 286 nr wewnetrzny 74
lub 71 390 38 64
e.zagrodna@zgkimsobotka.pl

Krystyna Szafrańska (KASA)
bezpośredni numer 71 334 23 73
lub 71 3162 286 nr wewnetrzny 73
k.szafranska@zgkimsobotka.pl

Joanna Palewicz
bezpośredni numer 71 334 23 64
lub 71 3162 286 nr wewnetrzny 64
lub 71 390 38 64
j.palewicz@zgkimsobotka.pl

dział wodociągów

Jarosław Ciepły
bezpośredni numer 71 334 23 63
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 63
tel.663 33 88 85
j.cieply@zgkimsobotka.pl

Andrzej Kotwica
bezpośredni numer 71 334 23 69
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 69
kom. 663 04 84 20

dzieł eksploatacji

Piszczałka Michał
bezpośredni numer 71 334 23 69
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 77
m.piszczalka@zgkimsobotka.pl
kom.782 499 990

inspektor nadzoru

Krzysztof Formanowski
bezpośredni numer 71 334 23 71
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 71
kom. 608 028 306
k.formanowski@zgkimsobotka.pl

oczyszczalnia,  sieć kanalizacji

Piotr Maksym
bezpośredni numer
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny
kom. 695 33 88 86
p.maksym@zgkimsobotka.pl

wywozy nieczystości płynnych / warsztat

Jacek Bachiński
bezpośredni numer 71 334 23 72
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 72
kom. 695 33 88 85
j.bachinski@zgkimsobotka.pl

obsługa budynków mieszkalnych / sprawy techniczne

Aleksandra Dydyna
bezpośredni numer 71 334 23 70
lub 71 3162 286 nr wewnetrzny 70
a.dydyna@zgkimsobotka.pl
kom.693 744 442

archiwum, dział socjalny, magazyn

Marzenna Kurjata
bezpośredni numer 71 334 23 69
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 69
m.cielecka@zgkimsobotka.pl

Mariola Bachińska
bezpośredni numer 71 334 23 72
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 72
mbachinska@zgkimsobotka.pl